1392/03/24 بازدید:  2270            

امروز روز خلق حماسه سیاسی است

سيدمجتبي  رسولی با بیان اینکه 24 خرداد روز خلق حماسه سياسي است افزود : امروز همه چشم ها به ايران و محل اخذ راي دوخته شده است و همه منتظر اين هستند كه آيا امروز مردم و ملت ما به حرف امام و رهبر خود گوش فرا مي دهند و حماسه سياسي مورد انتظار و توجه رهبري محقق مي شود يا خير.

  سيدمجتبي  رسولی با بیان اینکه 24 خرداد روز خلق حماسه سياسي است افزود : امروز همه چشم ها به ايران و محل اخذ راي دوخته شده است و همه منتظر اين هستند كه آيا امروز مردم و ملت ما به حرف امام و رهبر خود گوش فرا مي دهند و حماسه سياسي مورد انتظار و توجه رهبري محقق مي شود يا خير.

رسولی خاطر نشان کرد : حماسه سياسي با انتخابات رقم مي خورد و اين به معناي حضور پرشور و حداكثري مردم در انتخابات است تا چشم دشمنان كور شود .

وی ادامه داد : تمام چشم های کشورهای دنیا در حال رصد كردن انتخابات در ایران است و دشمنان منتظر ایجاد توطئه و فتنه هستند که حضور ما در پاي صندوق هاي راي سيلي سنگيني بر چهره استكبار جهاني خواهد زد تا به فکر چنین اقداماتی نباشند.

رسولی ابراز داشت:حضور ما در صندوق ها هم مشت محکم و هم تیرسهمگین و سیلی سنگین به چهره استکبار جهانی است.
وی گفت:از چند روز قبل شایعات  و اتهامات به بهانه داغ کردن تنور انتخابات زیاد شده است که هرگز این شایعات به معنای دلسردی مردم نیست.
رسولی با اشاره به اینکه خیلی ها مراجعه کرده و در این مورد سوال کردند و مردد شدند افزود: هم قانون و هم فرمایش امام و مقام معظم رهبری این است که هر کس از فیلتر شورای نگهبان رد شود صلاحیت رئیس جمهور شدن را دارد.
وی ادامه داد:فاصله بین این افراد زیاد نیست یعنی به گونه ای نیست که بگویند به فلانی رای دهید که لیاقت دارد و به فلانی رای ندهید که اصلا لایق نیست.
وی با اشاره به هجم تخریب ها و تهمت ها عنوان کرد:عده ای می گویند به فلانی رای ندهید که خطرناک است و لیاقت ندارد.
رسولی ابراز داشت: چه کسی همچین حرفی زده است؟ این حرفها سخنان بیهوده و مزخرفی است.
امام جمعه میاندرود با بیان اینکه اگر این افراد لیاقت نداشتند و فساد اخلاقی،مالی و سیاسی داشتند شورای نگهبان به لحاظ قانونی و شرعی آنها را تایید نمی کرد افزود:اما وقتی تایید کرده است یعنی اینکه این افراد می توانند ریئس جمهور شوند.
وی با اشاره به اینکه افرادی این روزها فریاد وا اسلاما ، وا اماما و وا انقلابا سر داده اند اظهار داشت: دارند یکی یکی کاندیداها را به نفع خودشان تایید می کنند و این تخریب دیگران است. اینها هم خود اشتباه می کنند و هم باقی مردم را به اشتباه می اندازند.
خطیب جمعه سورک بیان کرد: همه نامزدها مسلمان، شیعه ، انقلابی ، رزمنده  و برگزیده این ملت هستند چرا تخریبشان می کنید؟ چرا تهمت و افترا می زنید؟ اگر منحرف و ضد امام و رهبری و ضد انقلاب بودند شورای نگهبان صد در صد تاییدشان نمی کرد اما وقتی تایید کرد یعنی شرعا و قانونا مورد تایید است.

خطیب جمعه سورک بیان داشت : البته انتخاب اصلح در انتخابات خيلي مهم است و این امري عقلي و شرعي است که هم قانون و هم فرمايش امام و هم فرمايش رهبر انقلاب اين است كه هر كس از فيلتر شوراي نگهبان بگذرد صلاحيت رئيس جمهور شدن را دارد .

وی تایید صلاحیت این شش نفر را بیانگر توان آنها برای رئیس جمهور شدن دانست و افزود : شما عزيزان اگر به هر يك از شش نامزد راي دهيد به بي راهه نرفته ايد و تاييد صلاحيت اين افراد يعني اين افراد مي توانند رئيس جمهور شوند .

امام جمعه میاندرود بیان داشت: اطمينان داشته باشيد تمام افرادي كه صلاحيت داشتند تاييد شدند و از بين اينها آنكس كه ويژگي بيشتري دارد انتخاب مي شود.

وی اظهار داشت: آخر وقت امروز كسي كه بیشترین آراء را داشته باشد قانونا و شرعا رئيس جمهور است و هم مردم و هم طرفدارانش بايد نتیجه انتخابات را قبول كنند.

رسولی ادامه داد: به كف خيابان ريختن و سروصدا كردن به ضرر ملت ايران است و بايد حواسمان جمع باشد و حرف قانون را بپذيريم و نتيجه انتخابات هر چه شد بايد بپذيريم.

رسولی افزود: امروز 24 خرداد روز خلق حماسه سياسي است و مردم بايد از فردا از اين حماسه صيانت و نگهداري كنند و نگذارند دشمنان مانند فتنه سال 88 ، آشوب به پا كنند .

وی در پایان گفت: همه ملت دست به دست هم دهيم تا ايران اسلامي آباد را بسازيم.


دوشنبه 07 اسفند 1396 - 

 

نظر سنجی سایت

مسابقات دوره‌ای