1392/03/03 بازدید:  2634            

رونمایی سایت نماز جمعه میاندرود

مفتخریم تا در سالی که به نام حماسه سیاسی،حماسه اقتصادی نامگذاری شده است و در راستای منویات رهبری در خلق حماسه سیاسی، سایت اطلاع رسانی ستاد نمازجمعه شهرستان میاندرود را با طرحی متفاوت راه اندازی و مدیریت کنیم.

امروز بعد از گذشت 18 ماه از عدم فعالیت سایت نمازجمعه با استعانت از حضرت باری تعالی و اعتماد امام جمعه محترم به تعدادی از جوانان ستاد نمازجمعه خوشحالیم که توانستیم خواسته های حضرت ایشان را با همکاری و همیاری بی دریغ طراح محترم سایت جناب آقای فرهاد اسدالله زاده محقق کرده و در راستای نشر فرهنگ و معارف عمیق اسلامی سایت مذکور را رونمایی کنیم.
علت این تاخیر عدم همکاری طراحان سایت قبلی بوده که با روند پیگیری های بعمل آمده در نهایت تصمیم بر این شد که طراحی سایت در قالب جدید و به شرکت دیگری واگذار شود که در حال حاضر سایت پیش رو محصول فعالیت این دوستان است که از زحمات آنها در طراحی سایت تشکر می کنیم.
سایت مذکور با امکانات مختلفی که در آن لحاظ شده است در راستای تقویت بنیادهای فکری جوانان و مردم فهیم شهرستان میاندرود و استان مازندران توانایی این را دارد که از تمام ظرفیت های موجود استفاده کند.
با عنایت به مطالب بسیار ارزشمندی که در نمازجمعه شهرستان میاندرود از سوی امام جمعه محترم مطرح شده و عموما مطالب مطروحه بازتاب رسانه ای خوبی در سطح استان داشته است از تمام دوستان و عزیزانی که در این مسیر پیشگام بوده و یا تمایل به همکاری دارند دعوت بعمل می آید.
در لینک های تعبیه شده در سایت منویی با عبارت جلسات قرار دارد که شما عزیزان می توانید از آخرین جلسات و برنامه هایی که امام جمعه محترم در آن سخنرانی خواهد کرد مطلع شوید.
در بخش بالایی ستون سمت چپ هم لینکی با عنوان ارسال خبر درج شده است که شما می توانید خبرها و مطالب خود را برای مدیرت سایت ارسال کنید،همچنین در خصوص بیان مسایل و سوالات شرعی هم قسمت احکام در سایت تعبیه شده است که شما می توانید سولات شرعی خود را از این طریق مطرح نموده و پس از پاسخگویی امام جمعه پاسخ سوال شرعی خود را در همین قسمت مشاهده کنید.
همچنین جهت بیان و مطرح نمودن مسایل شخصی و خصوصی قسمتی با عنوان ارتباط با ما در سایت قرار دارد که شما می توانید ازاین طریق مطالب خود را با امام جمعه محترم مطرح نموده و با نوشتن ایمیل و یا شماره تماس خود به صورت مستقیم با ایشان در ارتباط باشید.
علاوه بر موارد مذکور قسمت دیگری با نام پرسش و پاسخ هم در ستون سمت راست قرار داده شده است که شما می توانید شبهات،سوالات دینی و اعتقادی خود را پرسیده و پس از رویت امام جمعه محترم ،  پاسخ آن را در همین بخش مشاهده کنید.
در قسمت مقالات هم می توانید با توجه به ایام و مناسبت های مذهبی مطالب به روز و مفیدی را مشاهده و از آن استفاده کنید.
در ستون سمت چپ برنامه ای با نام RSS طراحی شده که به عنوان نمونه مي توانيد یک آر اس اس خوان از این آدرس(Www.ictna.ir/article/archives/004928.html) دريافت كنيد و پس از وارد كردن آدرسي كه در پيوند RSS سايتها وجود دارد مي توانيد از آخرين اخبار سايت به صورت به روز مطلع شويد.
دوستان رسانه ای شهرستان و استان هم می توانند با استناد به مطالب و خبرهای درج شده در این سایت زمینه اطلاع رسانی گسترده تر را فراهم ساخته و در این امر به رشد فرهنگ عمومی دینی و بازتاب مسایل سیاسی و مشکلات مردم منطقه کمک کرده و در این راه خطیر یاور ما باشند.
لازم به ذکر است لینک های سایت مانند اعضای ستاد نماز جمعه ،آثار امام جمعه ،شناخت امام جمعه و برخی دیگر از پیوندهای تعبیه شده در سایت در حال به روز رسانی است و در اسرع وقت با تکمیل گزینه ها شما عزیزان می توانید از آن بهره مند شوید.


دوشنبه 07 اسفند 1396 - 

 

نظر سنجی سایت

مسابقات دوره‌ای